Bizimle koşmak ister misiniz? | WWF

Bizimle koşmak ister misiniz?Güncelleme Tarihi 22 Eylül 2017   |  
Istanbul Maratonu, Maraton, Koşu, Gülhane, Kosu, Gulhane, Ekip, Panda
İstanbul Maratonu
© Yaz Güvendi
 
Sizi, WWF Türkiye olarak ilk defa  katılacağımız İstanbul Maratonu’nda yaşamın çeşitliliğini korumak için koşmaya davet ediyoruz. Yarışın düzenleneceği 12 Kasım’a çok az kaldı, o zamana kadar hazırlanamam demeyin, daha 2 ay var ve koşacağınız her mesafe (8 km halk koşusu, 10, 15 veya 42 km) kabulümüz.
 
WWF-Türkiye 40 yılda 40’tan fazla başarıya imza attı, 6 türün koruma altına alınmasına katkıda bulundu. Sonuçları uzun sürede alınan tür koruma faaliyetleri için çalışmalarını aralıksız sürdürmek zorunda olan WWF-Türkiye için koşarak siz de katkıda bulunabilirsiniz.  
 
“Evlat edinme” programımız kapsamında toplayacağınız her 100 TL’lik bağış tehlike altında 4 türün (deniz kaplumbağası, orfoz, turna ve saz kedisi) koruma çalışmalarını destekleyecek.
 
WWF-Türkiye 40. Yıl koşusuna katılmak için info@wwf.org.tr e-posta göndermeniz yeterli…  İstanbul Maratonu için kayıtlar 30 Eylül’de bitiyor, öncelikle kaydınızı yaptırmayı unutmayın! Kaydınızı yaptırıp bize ulaşmanızı takiben bağış toplamak için yapmanız gerekenlerle ilgili sizi ayrıca bilgilendireceğiz. Dilediğiniz mesafeye kayıt yaptırıp, dilediğiniz kadar bağış toplayabilirsiniz. Kendiniz koşsanız da koşmasanız da mesajımızı koşabilecek yakınlarınıza iletmenizi rica ederiz. Bize vereceğiniz her türlü destek bizim için çok önemli.
Istanbul Maratonu, Maraton, Koşu, Gülhane, Kosu, Gulhane, Ekip, Panda
İstanbul Maratonu
© Yaz Güvendi Enlarge

Yorum

blog comments powered by Disqus