NE ARAMAK İSTERSİNİZ.

faaliyet raporu, 2017

Faaliyet Raporu 2017

2017 yılında gerçekleşen çalışmalarımızı, faaliyet raporumuzda paylaşıyoruz.

2017 yılında, 40. yılımız vesilesiyle bir kere daha, Türkiye'nin doğasının ne kadar kıymetli olduğunu ve sahip çıkılması gerektiğini hatırladık. Ancak rahatlamak söz konusu bile değil, çünkü dünyamız her gün yeni bir tehditle karşı karşıya. 

2017'nin, kayıtlara geçen en sıcak yıllardan biri olması, Türkiye'nin de ciddi bir kuraklık yaşaması bunun göstergesi. Dolayısıyla, geçmişten aldığımız güçle çıtamızı daha yukarıya taşımamız gereken yepyeni bir döneme yelken açıyoruz.

2017'de tatlı sular, denizler ve sürdürülebilir tarım olmak üzere en büyük etkiyi yaratabileceğimiz 3 alana odaklanarak stratejimizi yeniledik. Gündem maddelerimizin arasında sanayi kaynaklı akarsu kirlenmesinin durdurulması, tarımda verimliliğin artırılması, denizlerimizdeki yok oluşu tersine çevireceksürdürülebilir balıkçılığın desteklenmesi gibi, hem doğa koruma hem de insan açısından vazgeçilmez öneme sahip projeler yer alıyor.

2017'de, devam eden projelerimize ek olarak, yeni projelerimiz de devreye girdi. Bunlardan belki de en önemlisi 2017'de denizlerde plastik kirliliğiyle mücadele amacıyla başladığımız proje olacak. 2018'i, 'Tek Kullanımlık Plastik ile Mücadele Yılı' ilan ettik.

Ülkemizin havasını, suyunu, toprağını korumak için çıktığımız bu yolda bizimle olan, desteğini bizden esirgemeyen herkese çok teşekkür ederiz.

2017 MALİ TABLOLARINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TAMAMINI OKU

Faaliyet Raporu 2017

PAYLAŞ !

Mesajı yaymamıza yardımcı ol.