NE ARAMAK İSTERSİNİZ.

© Deniz Memelileri Araştırma Derneği
Türkiye’nin Canı Küçük Destek Programı

2010 yılında Türkiye’nin zengin biyolojik çeşitliliğine dikkat çekmek ve korunmasını sağlamak amacıyla yeni bir program başlattık. Yok olmaya  yüz tutmuş, tehdit altındaki türlerin korunması için çalışan yerel sivil toplum kuruluşlarına bilgi birikimi ve maddi destek sağlayan Türkiye’nin Canı Küçük Destek Programı'yla yerelde koruma hareketlerini güçlendirdik. Program hakkında detaylı bilgi için turkiyenincani.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

© WWF-Turkiye
DÜNYA SAATİ

Dünya Saati (Earth Hour), başta iklim değişikliği olmak üzere tüm çevre sorunlarına dikkat çekmek amacıyla WWF tarafından tüm dünyada aynı gün gerçekleştirilen en büyük çevre hareketlerinden biri. Türkiye’de WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) öncülüğünde gerçekleştirilen Dünya Saati, iklim değişikliğine dikkat çekerek biyolojik çeşitliliği korumayı ve insanın doğayla uyum içinde yaşadığı bir geleceğin kurulmasına katkıda bulunmak için insanları bilgilendirmeyi amaçlıyor.

Dünya Saati kampanyasına şirketiniz destekçi olarak katılabilir  ve WWF-Türkiye’nin doğa koruma çalışmalarını destek olabilir.  Böylece, WWF-Türkiye’nin yaşayan bir dünya için yaptığı çalışmalara verdiğiniz desteği bir saatin ötesine taşıyabilirsiniz.

Detaylı bilgi için dunyasaati.org adresini ziyaret edebilir, destekçi olma (sponsorluk) koşulları için kurumsaliliskiler(at)wwf.org.tr adresine yazabilirsiniz.