NE ARAMAK İSTERSİNİZ.

EKİBİMİZ

© WWF-Türkiye

WWF-Türkİye Yönetİm Kurulu

WWF-Türkiye'nin (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri
Uğur Bayar (Başkan)
Nafiz Karadere (Başkan Yardımcısı)
Attila Köksal (Üye)
Banu Aydoğan (Üye)
Murat Yarar (Üye)

Nergis Yazgan (Üye)
Dr. Nilüfer Oral (Üye)
Dilek Bil (Üye)
Doç. Dr. Oğuz Kurdoğlu (Üye)


Denetim Kurulu Üyeleri
Metin Konca
Akın Ekici
Ümit Hergüner

WWF-Türkİye'de Kİm Kİmdİr

Genel Müdür Aslı Pasinli
Yönetici Asistanı Zeynep Üzüm
 
Doğa Koruma
Dr.Sedat Kalem, Doğa Koruma Direktörü
 
Deniz ve Yaban Hayatı Programı
Ayşe Oruç, Deniz ve Yaban Hayatı Programı Müdürü
Eray Çağlayan, Deniz Koruma Alanları Kıdemli Uzmanı
Timuçin Dinçer,  Balıkçılık Uzmanı
Nilüfer Araç, Yaban Hayatı ve Eğitim Kıdemli Uzmanı
Ahmet E. Kütükçü, Yaban Hayatı Kıdemli Uzmanı
Ebru Çelik, Yaban Hayatı ve Deniz Sorumlusu
Efe Sevim, Yaban Hayatı ve Gıda Sorumlusu
Mehmet Turan, Yaban Hayatı Sorumlusu
Dr. Yunus Emre Fakıoğlu, Balıkçılık Teknolojisi Uzmanı
Dr. Ebrucan Kalecik, Balıkçılık ve DKA Uzmanı 
 
Plastik Projeleri
Tolga Yücel,  Plastik Projeleri Müdürü
Gözde Sağlam, Plastik Projeleri Kıdemli Uzmanı

Gıda ve Tarım Programı
Arzu Balkuv, Gıda ve Tarım Programı Müdürü
Gökçe Okulu, Sürdürülebilir Tarım Kıdemli Uzmanı
Ercan Sütlü, Sürdürülebilir Tarım Uzmanı
Ayşe Doğrubak, Gıda ve Tarım Projeleri Sorumlusu
Gözde Sertyörü, Gıda ve Tarım Projeleri Alan Sorumlusu
 
Tatlı Su ve Sulak Alan Programı
Eren Atak,  Tatlı Su ve Sulak Alan Programı Müdürü
Derya Yıldırım,  Tatlı Su Kaynakları Uzmanı
Gökçen Kunter Karaduman, Tatlı Su Projeleri Uzmanı
 
Orman Programı
Selin Devranoğlu,  Orman Programı Kıdemli Uzmanı
Mustafa Önder Ersin, Orman Ve Yaban Hayatı Uzmanı
 
İklim Ve Enerji Programı
Tanyeli Sabuncu, İklim Ve Enerji Programı Kıdemli Uzmanı

İletişim
Dr. Neyran Akyıldız, İletişim Grup Müdürü 
Gül Türün, İletişim Kıdemli Uzmanı
Ece Özkan, Dijital İletişim Uzmanı
Duygu Naz Yaldız, İletişim Sorumlusu

Kaynak Geliştirme Ve Kurumsal İşbirlikleri 
Simge Abay, Kurumsal İşbirlikleri ve Kaynak Geliştirme Grup Müdürü
Nazlı Turanlı, İşbirlikleri Geliştirme Müdürü

Bireysel Kaynak Geliştirme
Sema Deliktaş, Bireysel Kaynak Geliştirme Kıdemli Uzmanı
Duygu Batık, Bireysel Kaynak Geliştirme Uzmanı
Bilge Barut, Bireysel Kaynak Geliştirme Uzmanı
Meltem Gökçen, Bireysel Kaynak Geliştirme Uzmanı
Melih Sözer, Bireysel Kaynak Geliştirme Uzmanı

Kurumsal İş Birlikleri
Nilay Dökümcü, Kurumsal İşbirlikleri Kıdemli Uzmanı
Berke Can Beykan, Kurumsal İşbirlikleri Uzmanı
Merve Üstünel, Kurumsal İşbirlikleri Sorumlusu

Eğitim Programları
Esra Turam, Eğitim Programları Müdürü
Zihni Gürgenç, Eğitim Programları Sorumlusu

İdari ve Mali İşler
Esin Odabaş, Mali ve İdari İşler Müdürü
Duygu Kaçamak, Muhasebe Uzmanı
Merve Etyemez, Proje Finans Uzmanı 
Nuran Kahya, Ankara Ofis Sekreteri
Gönül Güngören, Ofis Görevlisi