evlat edinme nikah davetiye secenekler

Evlat Edinme Nikah/Düğün Davetiyeleri

20 cm x 10 cm ölçülerinde, evlat edindiğiniz türe ait fotoğrafla birlikte özel olarak hazırlanan davetiyelerinizle nesli tehlike altındaki türleri korumak için yürütülen çalışmalara destek olacaksınız. Gönderdiğiniz her davetiye ile ülkemizin bu değerli canlıları konusunda farkındalık yaratabilirsiniz.
Yunus için yaptığınız bağışlarla: Kaş - Kekova Özel Çevre Koruma Bölgesi ve Dilek Yarımadası Milli Parkı'nda yürütülen yunus izleme ve koruma çalışmalarına destek olabilirsiniz.

Deniz Kaplumbağası için yaptığınız bağışlarla: Adana Akyatan kumsalında yürütülen deniz kaplumbağası koruma ve izleme çalışmalarına destek olabilirsiniz.

Orfoz için yaptığınız bağışlarla: Kaş-Kekova Özel Çevre Koruma bölgesinde yürütülen denizel biyolojik çeşitlilik araştırma ve koruma çalışmalarına destek olabilirsiniz.

Saz Kedisi için yaptığınız bağışlarla: Adana Akyatan Yaban Hayatı Geliştirme Sahası'nda yürüttüğümüz Saz Kedisi çalışmalarımıza destek olabilirsiniz.

 

Ayrıntılı bilgi ve destek için:
mutlugunbagis(at)wwf.org.tr adresinden Zahide Yazıcıoğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

evlat edinme nikah davetiye secenekler

GENEL BAĞIŞ NİKAH DAVETİYELERİ

Yaptığınız genel bağışlarla, ülkemizin değerli doğal alanlarını ve canlı türlerini koruyarak insanın doğadaki ayakizini azaltmayı amaçlayan
WWF-Türkiye’yi desteklemiş olacaksınız. Yaptığınız bağışlar, acil kaynak ihtiyaçları olan projelere aktarılacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve destek için: mutlugunbagis(at)wwf.org.tr adresinden Zahide Yazıcıoğlu ile iletişime geçebilirsiniz.
 

GENEL BAĞIŞ KİTAP AYRACI

Yaptığınız genel bağışlarla, ülkemizin değerli doğal alanlarını ve canlı türlerini koruyarak insanın doğadaki ayakizini azaltmayı amaçlayan WWF-Türkiye’yi desteklemiş olacaksınız. Yaptığınız bağışlar, acil kaynak ihtiyaçları olan projelere aktarılacaktır.
Ayrıntılı bilgi ve destek için: mutlugunbagis(at)wwf.org.tradresinden Zahide Yazıcıoğlu ile iletişime geçebilirsiniz.
 rel=
Magnet
© WWF-Türkiye

NİKAH ŞEKERİ YERİNE MAGNET

Panda, Yunus, Kutup Ayısı, Orfoz, Saz Kedisi Deniz Kaplumbağası... Nikah şekeri yerine bu magnetleri tercih ederek davetlilerinize eşssiz bir hediye verebilirsiniz. Magnetlerle birlikte sizin bilgilerinizle hazırlanmış stickler gönderilir, dilerseniz zarflarda, dilerseniz magnetlerinizin arkasında kullanabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi ve destek için: mutlugunbagis(at)wwf.org.tr adresinden Zahide Yazıcıoğlu ile iletişime geçebilirsiniz.