Üye OlunWWF, yani biz, 100'den fazla ülkede, 5.000'den fazla çalışanımız ve 5 milyondan fazla destekçimizle büyük bir aileyiz.

Birlikte Daha Güçlüyüz

Yaşadığımız çağda, yeryüzü tarihinde daha önce rastlanmayan çevre sorunlarıyla karşı karşıya kaldık. Her gün yüzden fazla canlı türünün nesli tükeniyor. Doğal hayatın karizmatik türlerinden olan kaplan popülasyonu tehdit altında. Yapılan araştırmalar doğal ortamında yaşayan yalnızca 3.200 kaplan kaldığını gösteriyor.

Gezegenimizde yaşamın sürekliliğini sağlayan hava, su ve toprak gibi doğal kaynaklar alarm verici boyutta kirleniyor, azalıyor ya da yok oluyor. Doğal kaynakların sürekli bozulup tükenmesi, hızlı nüfus artışıyla daha da artıyor. Bugün dünyada yaklaşık 700 milyon insan 43 farklı ülkede su kıtlığı çekiyor.  Küresel nüfus 2050 itibariyle 9 milyara ulaşacağı öngörülüyor ve bu durumda  bu nüfusun %65’i  ciddi su stresiyle karşı karşıya kalacak.  Türkiye de hızla su fakiri bir ülkeye dönüşme tehditiyle karşı karşıya...

Yeryüzünün doğal yaşam alanları; ormanları, sulak alanları ve kıyıları imara açılıyor, taş yığınlarına dönüştürülüyor, kurutuluyor, yakılıyor ve tükenmeleriyle sonuçlanacak biçimde tahrip ediliyor. Küresel ısınma, gezegenin iklimlerini değiştiriyor ve yeryüzündeki yaşamı geri dönüşü olmayacak biçimde tehdit ediyor.

Büyük bir uluslararası ailenin parçası olan WWF-Türkiye’de, insanla doğanın uyum içinde olduğu yaşayan bir dünya için çalışıyoruz. Doğa koruma mücadelemizde umut ışığı oluşturan bireysel destek, çalışmalarımızın gücüne güç katıyor.  Güvenilir, sorumlu davranan, heyecanlı, azimli, iyimser ve sonuca ulaştıran bir sivil toplum kuruluşu olarak ülkemizin doğasının korunması için yürütülen çalışmalarmıza desteğinizi bekliyoruz.

WWF-Türkiye'ye üye olarak ülkemizin doğasının korunması için yürüttüğümüz tüm çalışmalara düzenli bir şekilde destek olabilirsiniz.

Desteğiniz için şimdiden teşekkürler!

Üye Olmak İstiyorum

 

HOŞ GELDİN PAKETİ

 
© WWF-Türkiye
WWF-Türkiye'ye üye olan herkese ilk aidat ödemesi alındıktan sonra bir hafta içerisinde "Hoş Geldiniz" paketi gönderilir.

Paketimizin size zamanında ulaşması için lütfen adres bilgileriniz güncel ve eksiksiz olmasına dikkat ediniz. Gün içinde size ulaşabileceğimiz adres bilginizi paylaşmanız çok önemlidir. Üye olmak için tıklayın.

 

Değişimin bir parçası olun...

Kendi bütçenize uygun olarak belirlediğiniz tutar üzerinden aylık olarak yaptığınız düzenli destek WWF-Türkiye’nin gücüne güç katar.

Tek seferlik büyük destekler yerine küçük ama düzenli desteğinizle projelerimizin devamlılığını uzun yıllar güvence altına almış oluruz.

Desteğinizi ne kadar sürdüreceğiniz tamamen size bağlıdır.
İstediğiniz an, bir telefonla destek tutarını arttırabilir ya da azaltabilir ya da üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

Tüm bağışlar ve aidatlar sorumlu bir biçimde kullanılır.
Yeni alan ve tür çalışmaları için gerekli önhazırlığın yapılması ve kampanyalarımızın en maliyet etkin şekilde hayata geçmesi için kaynaklar sorumlu bir biçimde kullanılır. Kaynaklarımız ve harcamalarımız denetim kuruluşları tarafından denetlenir.

Üyelikle ilgili tüm sorularınız için 0212 528 20 30 no'lu telefondan ya da uyelik@wwf.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 
© 101 odak
© 101 odak

DETAYLI BİLGİ:

  • Üyelikle ilgili tüm sorularınız için 0212 528 20 30 no'lu telefondan ya da uyelik@wwf.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
  • Havale/EFT yoluyla düzenli ödeme talimatı: Bankanıza vereceğiniz düzenli ödeme talimatı ile belirlediğiniz aylık destek tutarını bize gönderebilirsiniz. Ayrıca belirlediğiniz aylık tutarın yıllık karşılığını tek seferde ödeyebilirsiniz. Bu yolla bize üye olmak isterseniz haftaiçi mesai saatleri arasında 0212 528 20 30 no'lu telefondan üyelik bölümüne bağlanarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.