Yüz Yüze Üyelik Programıİstanbul’un çeşitli kent merkezlerinde, fuarlarda, alışveriş merkezlerinde çalışan yüzyüze ekibimiz size çalışmalarımız hakkında bilgi verebilir, üye olmak istediğiniz takdirde gerekli formları doldurarak talebinizi alabilirler.

Yüz Yüze Hakkında bilmeniz gerekenler:

  • Yüzyüze ekibinde çalışan herkes WWF-Türkiye’ye ait olduğu açıkca görülen Panda logolu üniforma ile çalışmaktadır.
  • Yüz yüze ekibi, WWF’in çalışmalarını anlatmak için işe başladıkları gün gerekli proje ve teknik eğitimi alır.
  • Kent merkezlerinde yapılan çalışmalar ilgili Zabıta Müdürlüğünden alınan izinle, kapalı alandaki çalışmalar ise yetkili makamlardan alınan onayla gerçekleşir.
  • Yüzyüze ekibi hiç bir şekilde sizden nakit para talep etmez. Size rahatsızlık vermemek adına konuşmayı nazik ve saygılı bir biçimde sürdürür. Destek olmak istemediğiniz takdirde saygılı bir biçimde konuşmayı sonlandırır.
  • Yüzyüze ekibindeki takım arkadaşlarımız veri güvenliği ve gizliliği konusunda gerekli eğitimi almışlardır. Belirlenen veri koruma kurallarına uygun hareket eder ve sürekli olarak denetlenirler.
 
© WWF-Türkiye
Yüz Yüze / Taksim / 2011
© WWF-Türkiye

Yüze Yüze Ekibimiz Anlatıyor...

Neden WWF'te çalışıyor, neden sizinle konuşmak istiyorlar?

BİZİMLE ÇALIŞIN!

Nasıl Bir Ekip?
Hızla büyüyen ve güçlenen, ofiste oturmak yerine sokaklarda, festivallerde çalışmayı seven genç, dinamik, insanlarla yüz yüze sohbet etmekten yorulmayan, güleryüzlü ve  sorumluluk sahibi bir ekibe sahibiz.

Peki Sen?
İletişimi seviyor musun? İletişim becerilerini kullanarak dünyamızın korunmasına katkıda bulunabileceğini biliyor musun?  Cevabın evetse seni “Yüz Yüze Üyelik Programında çalışmak üzere ekibimize katılmaya davet ediyoruz!

Bilgi almak ve başvuru yapmak için tıklayın.