NE ARAMAK İSTERSİNİZ.

Faaliyet Raporu 2022

2022 Faaliyet Raporu

2022 yılında pandemi sonrası iyileşmeye odaklanırken sayısı 100.000’e ulaşan destekçimiz, 50’yi aşkın arkadaşımız, danışmanlarımız, yüzlerce gönüllümüz ile ülkemizin biyolojik çeşitliliğini korumak, kirlilik ve aşırı tüketimin azaltılmasını teşvik etmek, doğal kaynakların sürdürülebilirliğini sağlamak için çalıştık

2022 yılında pandemi sonrası iyileşmeye odaklanırken sayısı 100.000’e ulaşan destekçimiz,  50’yi aşkın arkadaşımız, danışmanlarımız, yüzlerce gönüllümüz ile ülkemizin biyolojik çeşitliliğini korumak, kirlilik ve aşırı tüketimin azaltılmasını teşvik etmek, doğal kaynakların sürdürülebilirliğini sağlamak için çalıştık. Bir yandan odağımızda olan iklim-enerji, korunan alanlar, orman yangınları ve iklim değişikliğinin etkilerine karşı dayanıklılığın artırılması gibi konularda çalışmalarımıza devam ederken, diğer yandan küçük ölçekli balıkçılık yılında balıkçılığın ortak yönetimine katkı yapacak çalışmaları hayata geçirdik. Geleneksel balıkçılık uygulamalarının yeniden canlandırılması için çalıştık. Bu amaçla geleneksel kıyı balıkçılığımızın ortak yönetimle sürdürülebilir geleceğine odaklanan Denizlerin Koruyucuları belgeselini izleyicilerle buluşturduk. 
2022’deki çalışmalarımızı faaliyet raporumuzda bulabilirsiniz. İnsanın doğayla uyum içinde yaşadığı sürdürülebilir bir gelecek için işbirliklerini ve desteklerini esirgemeyen, gücümüze güç katan herkese teşekkürler. Her şey Birlikte Mümkün!

TAMAMINI OKU

Faaliyet Raporu 2022

PAYLAŞ !

Mesajı yaymamıza yardımcı ol.