© WWF Türkiye
KURUMSAL EVLAT EDİNME

KURUMSAL EVLAT EDİNME


Kurumunuz adına yapacağınız bağışlarla WWF-Türkiye’nin tür ve doğa koruma çalışmalarına destek olurken, çalışma arkadaşlarınıza anlamlı bir hediye verebilirsiniz.


Evlat Edinme Programı 

WWF’nin uluslararası bazda yürüttüğü, ülkemize özgü türlerin dahil olması ile genişleyen,, tehdit altındaki türlere dikkat çekmek ve farkındalık amacıyla tasarlanmış, doğa ve tür koruma odaklı bir bağış programıdır. Gezegenimizi paylaştığımız canlıların doğal yaşam alanlarını koruma çalışmalarına destek olmak isteyen bireyler ve kurumlar sembolik olarak bir türü evlat edinebilir. Müşterileriniz, iş ortaklarınız ve çalışma arkadaşlarınız için Anneler Günü, Babalar Günü, Yılbaşı, Doğum Günü, Yeni İş Tebriği gibi özel günlerinde evlat edinme sertifikalarımızı tercih edebilirsiniz.

Doğayla uyumlu bir gelecek #BirlikteMümkün.


Kurumsal Bağış Süreci Nasıl İşler?

Talebinizi kurumsaliliskiler@wwf.org.tr e-posta adresine iletmenizin ardından WWF uluslararası standartları gözetilerek hazırlanmış rehbere göre sektörel değerlendirme yapılır. Kurum uygunluğunun akabinde bilgilendirme süreci başlatılır.

Bağış tutarlarına göre hediye seçenekleri değişiklik göstermektedir. Güncel bilgilere ve detaylara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Web sitesi üzerinden kurumsal bağış kabul edemediğimizi önemle hatırlatmak isteriz. Talepleriniz için lütfen kurumsaliliskiler@wwf.org.tr adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.

Havale ve EFT yoluyla iletilen bağışın akabinde kurum adına bağış makbuzu kesilir. Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF-Türkiye), Bakanlar Kurulu tarafından vergi muafiyeti tanınan bir vakıftır. Yapılan bağışlar, kurumlar vergisi ve gelir vergisi matrahının %5'ini aşmayacak şekilde gider gösterilebilir.